روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "رئیس پنتاگون:من…می‌دانید، بی‌صبرانه منتظرم تا این کار را ترک کنم" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "رئیس پنتاگون:من…می‌دانید، بی‌صبرانه منتظرم تا این کار را ترک کنم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رئیس پنتاگون:من…می‌دانید، بی‌صبرانه منتظرم تا این کار را ترک کنم

ایسنا نوشت:مدیر موقت پنتاگون که از سوی دونالد ترامپ به این سمت منصوب شده است، می گوید «بی صبرانه منتظر» است تا در کمتر از یک هفته دیگر کارش را ترک کند.

به نوشته گاردین، کریستوفر میلر، وزیر موقت دفاع، این اظهارات غافلگیرکننده را هنگام بازگشت از سفر به نبراسکا، تنسی و کلرادو، به رسانه ها ایراد کرد. میلر که تنها دو ماه این سمت را برعهده داشته است، وقتی این اظهارات را بیان کرد که از او درباره جت های جنگنده اف-۳۵، گران ترین سیستم تسلیحات در تاریخ، از او سوال شد. او پاسخ داد: من…می دانید، بی صبرانه منتظرم تا این کار را ترک کنم، باور کنید. بخشی از من این کار را دوست دارد دوست دارم درگیر روند کاری باشم و تلاش کنم...اما اکنون میدانید که درباره مشکلات صحبت می کنم.سخنان بعدی میلر به نظر می رسد در جهت ناچیز شمردن برنامه یک تریلیون دلاری جت های جنگنده بوده باشد.سخنان میلر درباره روسیه در دوران دولت ترامپ نیز تعجب بسیاری را به دنبال داشت. او گفت: می دانید، از نظر حرفه ای می گویم، آنها دارند خیلی خوب کار می کنند، از کلی از مفاهیم غیرمعمول جنگی، اطلاعاتی و چیزهای دیگر استفاده می کنند به شکلی که، می دانید، خوش به حالشان.»یکی از مقام های دفاعی آمریکا که نخواست نامش فاش شود به واشنگتن پست گفت میلر همواره با زبان طنز با خبرنگاران صحبت می کند و این طنز را نمی توان در متن نوشتاری نشان داد. میلر هنگامی در سمت وزارت دفاع قرار گرفت که ترامپ در شبکه اجتماعی توییتر از اخراج مارک اسپر وزیر دفاع قبلی خبر داد. 311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " رئیس پنتاگون:من…می‌دانید، بی‌صبرانه منتظرم تا این کار را ترک کنم از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×