روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای تل‌آویو: القسام قصد نفوذ به سیستم کشتی‌های جنگی ما را داشت" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ادعای تل‌آویو: القسام قصد نفوذ به سیستم کشتی‌های جنگی ما را داشت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ادعای تل‌آویو: القسام قصد نفوذ به سیستم کشتی‌های جنگی ما را داشت

فارس نوشت: تلویزیون رژیم صهیونیستی با اعلام این ادعا که شاخه نظامی حماس تلاش کرده سیستم کشتی های جنگی صهیونیستی را هک کند هشدار داد، حماس قصد دارد در رویارویی آینده سامانه های الکترونیکی این رژیم را هدف بگیرد.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد، گردان های «عزالدین القسام» شاخه نظامی حماس تلاش کرده به سیستم کشتی های جنگی این رژیم نفوذ و آن را هک کند.در ادامه این گزارش آمده است: حماس نسبت به آنچه پیرامونش رخ می دهد، بیدار است و در رویارویی آینده برای هدف گرفتن نیروهای اسرائیلی از نظر نظامی و غیرنظامی تلاش خواهد کرد.تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود، حماس تلاش خواهد کرد مانند جنگ اخیر، سامانه های نظامی-الکترونیکی این رژیم را هدف بگیرد؛ آنها در جنگ اخیر تلاش کردند که به سیستم کشتی های جنگی صهیونیستی در نزدیکی سواحل غزه نفوذ کنند.در پایان این گزارش تأکید شده، حماس از آن زمان در حال تلاش برای افزایش این توانایی است.چندی پیش، القسام شاخه نظامی حماس با انتشار کلیپی توانایی های نظامی خود را به رخ دشمن صهیونیستی کشید.310 310

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ادعای تل‌آویو: القسام قصد نفوذ به سیستم کشتی‌های جنگی ما را داشت از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×