روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "نگران چاق شدن در دوران پاندمی هستید؟ رژیم محبوب سال ٢٠٢٠ را دنبال کنید" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "نگران چاق شدن در دوران پاندمی هستید؟ رژیم محبوب سال ٢٠٢٠ را دنبال کنید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نگران چاق شدن در دوران پاندمی هستید؟ رژیم محبوب سال ٢٠٢٠ را دنبال کنید

متخصصان تغذیه معتقدند مردم به دلیل صرف وقت زیاد در خانه در هنگام شیوع بیماری نگران افزایش وزن خود هستند با این وجود قابل درک است که مردم در زمان استرس بیشتر به غذاهای راحت نیاز داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین، رژیم محبوب سال ۲۰۲۰ رژیم کتو و روزه داری متناوب بود. اما علاوه بر این رژیم ها تمایل زیادی نسبت به خوردن غذاهای گیاهی ایجاد شد. متخصصان تغذیه معتقدند نگرانی های زیست محیطی، تلاش برای سالم تر شدن در دوران قرنطینه، محدودیت های مالی و... از دلایل علاقه مردم به رژیم های سالم گیاهی در این دوران بوده است.گذاشتن میوه ها و سبزیجات در معرض دید یکی از موثرترین روش ها برای یاددآوری داشتن رژیم غذایی سالم به خودتان است. به جای اینکه میوه ها و سبزیجات را در اعماق یخچال بگذارید کاسه های میوه را روی میز بگذارید تا تمایل بیشتری به خوردن آنها داشته باشید. این کار به شما کمک می کند در زمان گرسنگی خوراکی های کم کالری و سالم تری بخورید.توصیه های سلامت و متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.۴۷۲۳۲

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " نگران چاق شدن در دوران پاندمی هستید؟ رژیم محبوب سال ٢٠٢٠ را دنبال کنید از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×