روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "موشک‌های ایرانی در یکصد مایلی ناو آمریکایی فرود آمدند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "موشک‌های ایرانی در یکصد مایلی ناو آمریکایی فرود آمدند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

موشک‌های ایرانی در یکصد مایلی ناو آمریکایی فرود آمدند

ایرنا نوشت: شبکه فاکس نیوز شنبه شب ادعا کرد که موشک های ایرانی در یکصد مایلی ناو هواپیمابر نیمیتس آمریکا در اقیانوس هند فرود آمدند.

این شبکه به نقل از مقام های آمریکایی که نامشان را فاش نکرد، ادعا کرد که دستکم یک موشک در ۲۰ مایلی یک کشتی تجاری در اقیانوس هند فرود آمد.فاکس نیوز همچنین اعلام کرد که دستکم ۲ موشک بالستیک ایران در حدود یکصد مایلی ناو نیمیتس که در اقیانوس هند حضور دارد، فرود آمدند.این مقام ها به جزئیات بیشتر اشاره نکردند. یک مقام آمریکایی گفت: ما انتظار شلیک موشک را داشتیم.به گزارش فاکس نیوز، یکصد مایلی فاصله ای نیست که در دید نیمیتس یا کشتی های اسکورت آن باشد بلکه ماهواره های جاسوسی آمریکا که در فضا گردش می کنند این موشک ها را ردیابی کردند.هنوز معلوم نیست که آیا رادار AN/SPY-۱ که روی نیمیتس قرار دارد این موشک ها را ردیابی کرده است یا نه.مرحله اول رزمایش «پیامبر اعظم(ص) ۱۵» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز جمعه با رمز مقدس یا فاطمه الزهرا (س) با شلیک انبوه موشک های بالستیک زمین به زمین و اجرای عملیات توسط پهپادهای تهاجمی بمب افکن در منطقه عمومی کویر مرکزی ایران برگزار شد.مرحله دوم و نهایی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۵ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) با اجرای عملیات راهبردی موشک های بالستیک دوربرد ضدناوهای متخاصم فرضی دشمن و انهدام اهداف به انجام رسید.311311

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " موشک‌های ایرانی در یکصد مایلی ناو آمریکایی فرود آمدند از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×