روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در سیمین دشت کشف شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در سیمین دشت کشف شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در سیمین دشت کشف شد

مدیر بهره برداری توزیع برق شهرستان فردیس اعلام کرد: ضمن رصد و پایش مصرف تعدادی از مشترکین در یک کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت که از تعرفه مخفف صنعت و تولیدی استفاده می نمود تعداد ۷۰ دستگاه ماینر غیرمجاز کشف و تحویل مراجع انتظامی شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ مدیر بهره برداری توزیع برق شهرستان فردیس با اعلام این خبر، گفت: با حضور ۱۰ اکیپ عملیاتی و در محورهای قطع و جمع آوری انشعابهای غیر مجاز، تعدیل روشنایی معابر، بازرسی و کشف ماینر در محدوده توزیع نیروی برق شهرستان فردیس انجام شد.«غلامرضا رحمانی» اعلام کرد: با رصد و پایش مصرف تعدادی از مشترکین از محل چندین اشتراک بازدید و در یک کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت که از تعرفه مخفف صنعت و تولیدی استفاده می نمود تعداد ۷۰ دستگاه ماینر غیرمجاز کشف و تحویل مراجع انتظامی شد.وی در ادامه تصریح کرد: بیش از ۲۷ مورد انشعاب غیرمجاز جمع آوری و با صدور اخطار پیگیری و تکمیل سوابق و به منظور پیگیری قضایی تحویل واحد حقوقی شد.رحمانی افزود: بیش از دو کیلومتر از معابر شهرستان که دارای شبکه روشنایی و در رفوژ بلوارها قرار داشت با استفاده از سه دستگاه خودرو بالابر سنگین انجام شد.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در سیمین دشت کشف شد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×