روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ رهبر انقلاب به استفتاء درباره مراجعه به پزشک غیر همجنس" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پاسخ رهبر انقلاب به استفتاء درباره مراجعه به پزشک غیر همجنس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پاسخ رهبر انقلاب به استفتاء درباره مراجعه به پزشک غیر همجنس

تسنیم نوشت: ۳ استفتای جدید از رهبر انقلاب دربارۀ «اقتدا هنگام رکوع امام جماعت» و «مراجعه به پزشک غیر همجنس» و «ارشاد جاهل» شده که به آنها پاسخ فرمودند.

کانال فقه و احکام آیت الله خامنه ای، رهبر معظّم انقلاب اسلامی در شبکه مجازی به نشانی ([email protected]) جدیدترین استفتائات از معظم له و جواب ایشان را دربارۀ ۳ موضوع مهم منتشر کرده است. اقتدا هنگام رکوع امام جماعتسؤال: اگر مأموم زمانی که امام در رکوع باشد اقتدا کند و امام سر از رکوع بردارد، چه وظیفه ای دارد؟جواب: اگر پیش از آنکه به اندازه رکوع خم شود، امام سر از رکوع بردارد، در این صورت می ‏تواند نیت فرادا کند.مراجعه به پزشک غیر همجنسسوال: آیا مراجعۀ زن به مرد برای عمل زیبایی جایز است؟جواب: عمل جراحی زیبایی، درمان بیماری محسوب نمی شود و نگاه و لمسِ حرام برای آن جایز نیست مگر در مواردی که برای درمان بیماری ـ مانند سوختگی ـ باشد و مراجعه به پزشک متخصص همجنس، مشقت زیاد داشته باشد. ارشاد جاهلسؤال: اگر نمازگزاری نماز را اشتباه بخواند، آیا لازم است پس از نماز تذکر دهیم؟جواب: اگر به دلیل ندانستن حکم مسئله، عمل را به صورت باطل انجام می دهد، واجب است به او تذکر دهید، در غیر این صورت واجب نیست.17۲۷۲۱۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پاسخ رهبر انقلاب به استفتاء درباره مراجعه به پزشک غیر همجنس از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×