روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فکری: تیمی که در رده پایین است،ممکن است دربی به نفعش شود!" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "فکری: تیمی که در رده پایین است،ممکن است دربی به نفعش شود!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فکری: تیمی که در رده پایین است،ممکن است دربی به نفعش شود!

محمود فکری می گوید تعویضی که انجام داده برای ثبت گل های بیشتر بوده است و تاکید کرد هر تیمی بیشتر موقعیت بسازد برنده بازی نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل پرسپولیس در دربی 94 اظهار داشت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی در هر دو نیمه خوب بود و موقعیت هایی روی هر دو دروازه به وجود آمد. بازی هیجان خاص خودش را داشت و در نهایت با تساوی به پایان رسید. فکر کنم تماشاگران از این بازی راضی بودند، چون بازی خوبی بود. جا دارد از تک تک بچه ها تشکر کنم. یکسری اشکالات داشتیم که منجر به گل خوردن ما شد، اما تلاش آنها ستودنی بود که بازی را به تساوی بکشانند.وی در مورد اینکه تعویض هایش بر چه اساسی بوده است، تصریح کرد: تعویض ما بر این اساس بود که با توجه به جلو بودن از پرسپولیس، هم گل مان را حفظ کنیم و هم به گل دیگر برسیم. شاید ما می توانستیم برنده باشیم. در فوتبال اینطور نیست تیمی که موقعیت بیشتر داشته باشد، برنده شود. فکر کنم بازیکنانم پس از اینکه گل اول را زدند، استرس گرفتند و ترسیدند.«ما امسال تیم خوبی را درست کرده ایم.»، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: در دربی بیشتر مواقع اینجوری است تیمی که در جدول پایین است، نتیجه برعکس می شود. این احتمال وجود دارد که بچه ها تصور کردند چون جلو افتاده اند، برنده می شوند.فکری درباره داوری این دیدار گفت: کرمانشاهی در نیمه اول استرس داشت. در یک صحنه به بازیکن ما کارت زرد داد و در صحنه مشابه می توانست به سیدجلال حسینی کارت بدهد. فکر کنم در نیمه اول استرس داشتند و سوت هایی که در نیمه اول می زد، بیشتر به سود پرسپولیس بود. با این حال، جا دارد خسته نباشید به تیم داوری بگویم و امیدوارم توجه بیشتری به آنها شود تا داوران ایرانی زیادی را ببینیم که در بازی های بین المللی سوت می زنند.258 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " فکری: تیمی که در رده پایین است،ممکن است دربی به نفعش شود! از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×