روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ماجرای شایعات دستگیری شهردار ارومیه" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "ماجرای شایعات دستگیری شهردار ارومیه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ماجرای شایعات دستگیری شهردار ارومیه

تسنیم نوشت: عضو شورای شهر ارومیه گفت: محمد حضرت پور شهردار ارومیه برای پرسش و پاسخ به اداره اطلاعات آذربایجان غربی فراخوانده شد.

دقایقی پیش خبری مبنی بر اینکه "محمد حضرت پور شهردار ارومیه دستگیر شد"، در فضای مجازی پیچید.عضو شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار داشت: با استعلاماتی که انجام دادم عنوان شد که محمد حضرت پور شهردار ارومیه برای پرسش و پاسخ توسط اداره اطلاعات فراخوانده شده است.حجت الاسلام محمد خلیل پور بیان کرد: برای اینکه از این مسئله مطمئن شوم با خود شهردار ارومیه تماس گرفتم اما تلفن همراه وی و راننده اش خاموش بود.به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدتی است که دستگیرها در شهرداری ارومیه در حال انجام است و اخیرا شهردار منطقه دو و چهار و چند تن از معاونان و کارشناسان شهرداری دستگیر شده است.48

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ماجرای شایعات دستگیری شهردار ارومیه از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×