روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تماس ظریف با وزیر خارجه اندونزی در پی سقوط هواپیمای این کشور" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تماس ظریف با وزیر خارجه اندونزی در پی سقوط هواپیمای این کشور" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تماس ظریف با وزیر خارجه اندونزی در پی سقوط هواپیمای این کشور

در پی سقوط هواپیمای مسافربری اندونزیایی که موجب کشته شدن شماری از شهروندان این کشور شد، دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در تماس با همتای اندونزیایی خود مراتب تسلیت و همدردی کشورمان با دولت ، ملت اندونزی و خانواده قربانیان را اعلام و برای جانباختگان رحمت و آمرزش الهی مسئلت کرد.

به گزارش خبرآنلاین،هواپیمای بوئینگ 747 پرواز 128 خط هوایی سریویجایا - "SJ182" اندونزی روز شنبه دقایقی بعد از برخاستن از فرودگاه جاکارتا پایتخت اندونزی از کنترل رادار برج مراقب پرواز خارج شد.گفته می شود لاشه این هواپیما در شمال جاکارتا پیدا شده است.311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تماس ظریف با وزیر خارجه اندونزی در پی سقوط هواپیمای این کشور از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×