روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "راه‌اندازی فروشگاه صنایع‌دستی در مرکز تجاری صدف منطقه آزاد چابهار" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "راه‌اندازی فروشگاه صنایع‌دستی در مرکز تجاری صدف منطقه آزاد چابهار" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

راه‌اندازی فروشگاه صنایع‌دستی در مرکز تجاری صدف منطقه آزاد چابهار

به همت یکی از فعالین اقتصادی منطقه آزاد چابهار و باهدف حمایت از فروش تولیدات صنایع دستی هنرمندان و توانمندسازی جوامع محلی فروشگاه صنایع دستی در مرکز تجاری صدف راه اندازی شد.

به گزارش خبرآنلاین از چابهار در این نمایشگاه و فروشگاه هنرمندانی که محلی برای فروش محصولات خود را ندارند می توانند آثار خود را به صورت امانی و پرداخت کارمزد حداقلی طی توافق لازم به نمایش گذاشته و در معرض فروش قرار دهند.هنرمندان و کارآفرینان عزیز جهت تحویل محصولات خود می توانند به آدرس منطقه آزاد - مرکز تجاری صدف - طبقه همکف (پشت آسانسور) - واحد شماره ۴۷۹ بانام فروشگاه ماهان (عرضه کننده دست سازه های شما) مراجعه وجهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر به شماره ۰۹۱۵۵۴۵۴۶۴۰ تماس حاصل نمایند.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " راه‌اندازی فروشگاه صنایع‌دستی در مرکز تجاری صدف منطقه آزاد چابهار از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×