روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "کدام بازیگر سینما، این هفته مهمان شهاب حسینی در «همرفیق» خواهد شد؟" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "کدام بازیگر سینما، این هفته مهمان شهاب حسینی در «همرفیق» خواهد شد؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کدام بازیگر سینما، این هفته مهمان شهاب حسینی در «همرفیق» خواهد شد؟

هادی حجازی فر، بازیگر فیلم هایی چون «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» و سریال «دوپینگ»، مهمان شهاب حسینی در «همرفیق» خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ششمین قسمت از برنامه «همرفیق» با اجرای شهاب حسینی که در شبکه نمایش خانگی پخش می شود، میزبان هادی حجازی فر خواهد شد.پیش از این، نوید محمدزاده، هوتن شکیبا، پژمان جمشیدی، فاطمه معتمدآریا و محسن تنابنده، در این برنامه حضور پیدا کرده اند.«همرفیق» پنجشنبه شب ها روی یکی از پلتفرم های اشتراک فیلم، به نمایش گذاشته می شود.۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " کدام بازیگر سینما، این هفته مهمان شهاب حسینی در «همرفیق» خواهد شد؟ از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×