روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خبر مهم بانک مرکزی برای بازار ارز" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "خبر مهم بانک مرکزی برای بازار ارز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

خبر مهم بانک مرکزی برای بازار ارز

رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با هیات کره جنوبی بار دیگر تاکید کرد: بهانه ای برای مسدودسازی ذخایر ارزی ایران در کره جنوبی نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی بانک مرکزی در پیامی توییتری نوشت: ‏امروز دکتر همتی در جلسه مشترک با هیأت کره ای بر این امر تاکید کرد که هیچ بهانه ای برای تداوم مسدودسازی ذخایر ارزی بانک مرکزی که متعلق به ملت ایران است وجود ندارد.همچنین در این دیدار، طرف مقابل به پیگیری برای رفع سریع مشکل متعهد شد. خبر آزادسازی منابع بلوکه شده ایران در کره جنوبی حالا خبر مهم و مثبتی برای بازار ارز تلقی می شود.223223

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " خبر مهم بانک مرکزی برای بازار ارز از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×