روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • مرگ دلخراش یک راهدار در بیمارستان رباط کریم / او در حین پاک سازی جاده تصادف کرد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مرگ دلخراش یک راهدار در بیمارستان رباط کریم / او در حین پاک سازی جاده تصادف کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "مرگ دلخراش یک راهدار در بیمارستان رباط کریم / او در حین پاک سازی جاده تصادف کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مرگ دلخراش یک راهدار در بیمارستان رباط کریم / او در حین پاک سازی جاده تصادف کرد

شب گذشته بر اثر یک سانحه رانندگی ، یکی از راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اتوبان تهران ساوه در حین خدمت جان باخت.

به گزارش خبرآنلاین از تهران : راهداران در حال پاکسازی جاده بودند که به علت بی احتیاطی خودرو عبوری متاسفانه به یکی از راهداران برخورد می کند که منجر به مصدومیت و انتقال وی به بیمارستان رباط کریم شد اما بر اثر شدت جراحات فوت کرد .مرحوم علی سرخوش از راهداران تلاشگر مجموعه راهداری ، بیش از ۱۵ سال در محورهای مواصلاتی جاده تهران ساوه در کسوت راهدار مشغول فعالیت بود.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " مرگ دلخراش یک راهدار در بیمارستان رباط کریم / او در حین پاک سازی جاده تصادف کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×