روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "محصول مشترک ایران، انگلیس و آمریکا روی پرده سینما رفت" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "محصول مشترک ایران، انگلیس و آمریکا روی پرده سینما رفت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

محصول مشترک ایران، انگلیس و آمریکا روی پرده سینما رفت

مستند «کودتای ۵۳»، ساخته تقی امیرانی که محصول مشترک ایران، انگلیس و آمریکا است، از امروز در برخی از سینماهای هنروتجربه روی پرده می رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مستند بلند «کودتای ۵۳» به کارگردانی تقی امیرانی با موضوع تاریخی و سرنوشت ساز کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ که منجر به سرنگونی دولت محمد مصدق شد، از عصر امروز (دوشنبه ۲۲ دی) در تعدادی از سینماهای هنروتجربه روی پرده می رود.همچنین این مستند از امروز در سایت هاشور به صورت آنلاین اکران شده است. هم زمانی اکران آنلاین با اکران در سینماهای هنروتجربه تجربه ای جدید در دوران کرونا است.«کودتای ۵۳» در بخش نمایش ویژه چهاردهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت حضور داشت و در آیین اختتامیه این جشنواره، جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد. این مستند طی یک دهه ساخته شده و محصول مشترک ایران، انگلیس و آمریکا است.۵۷۲۴۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " محصول مشترک ایران، انگلیس و آمریکا روی پرده سینما رفت از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×