روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • در قم و توسط برخی از علما صورت می‌گیرد؛ بررسی فقهی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "در قم و توسط برخی از علما صورت می‌گیرد؛ بررسی فقهی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "در قم و توسط برخی از علما صورت می‌گیرد؛ بررسی فقهی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

در قم و توسط برخی از علما صورت می‌گیرد؛ بررسی فقهی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

مناظره علمی کرسی ترویجی «بررسی فقهی و موضوع شناسی حضور بانوان در ورزشگاه ها» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، ۲۵ دی ماه امسال به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، کرسی ترویجی عرضه و نقد ایده علمی(مناظره) «بررسی فقهی و موضوع شناسی حضور بانوان در ورزشگاه ها» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و روابط عمومی این دفتر و دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی ترتیب می یابد.در این کرسی ترویجی، حجج اسلام والمسلمین سید محمدنجفی، کاظم قاضی زاده، محمدعلی خادمی کوشا و آقای قدرت الله باقری به سخنرانی خواهند پرداخت.کرسی مذکور، پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲ به صورت مجازی و از طریق لینک Dte.bz/danaee برگزار می شود.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " در قم و توسط برخی از علما صورت می‌گیرد؛ بررسی فقهی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×