روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بایدن چه کسی را برای ریاست سیا در نظر دارد؟" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "بایدن چه کسی را برای ریاست سیا در نظر دارد؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بایدن چه کسی را برای ریاست سیا در نظر دارد؟

ایسنا نوشت: تیم انتقالی بایدن اعلام کرد، رئیس جمهوری منتخب آمریکا "ویلیام برنز" را به عنوان مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) انتخاب کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، در بیانیه تیم انتقالی آمده است، از نظر بایدن، برنز که سابقه خدمت به عنوان معاون وزیر امورخارجه، معاون وزیر خارجه در امور سیاسی، سفیری آمریکا در روسیه و دهه ها تجربه دیپلماتیک در عرصه جهانی را در کارنامه دارد، می تواند کشور و مردم را در امنیت و سلامت نگه دارد.در این بیانیه تاکید شده است: بایدن معتقد است برنز در این ایده که سازمان اطلاعات باید غیر سیاسی و وابسته به اعضای حرفه ای اطلاعاتی باشد هم عقیده است. برنز دانش، قضاوت و دورنمایی را که ما برای ممانعت و مقابله با تهدیدات پیش رو لازم داریم، داراست. مردم آمریکا با او به عنوان مدیر آینده سیا می توانند آرام بخواند.برنز، ۶۵ ساله در حال حاضر مدیر موسسه صلح بین المللی کارنگی است.311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " بایدن چه کسی را برای ریاست سیا در نظر دارد؟ از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×