روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "حمله هواداران نساجی به سرمربی / فاضلی از در مخفی خارج شد!" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "حمله هواداران نساجی به سرمربی / فاضلی از در مخفی خارج شد!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حمله هواداران نساجی به سرمربی / فاضلی از در مخفی خارج شد!

جماران نوشت:هواداران نساجی پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان شرایط خوبی را پشت سر نمی گذارند و اوضاع و احوال آن ها بهم ریخته است.

عوامل تیم نساجی دیروز بعد از بازی با ناراحتی شدید هوادارانی روبرو شدند که خودشان را به ورزشگاه وطنی رسانده بودند تا بغضشان را فریاد بزنند.شاگردان فاضلی بعد از باخت روز گذشته امروز به ریکاوری و تمرین پرداختند و در پایان این تمرین هواداران شاکی که در محل تمرین حضور پیدا کردند حسابی شروع به اعتراض کردند به نوعی که وحید فاضلی سرمربی این تیم مجبور شد از در اصلی خارج نشود و او را از در دیگری از محل تمرین خارج کردند تا آسیبی نبیند!251 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " حمله هواداران نساجی به سرمربی / فاضلی از در مخفی خارج شد! از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×