روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آلمان برای کمک به بایدن اعلام آمادگی کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "آلمان برای کمک به بایدن اعلام آمادگی کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آلمان برای کمک به بایدن اعلام آمادگی کرد

ایسنا نوشت:وزیر امور خارجه آلمان امروز دوشنبه وعده داد حمایتی فعال را از جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا که به گفته او باید با میراث تفرقه افکنانه دونالد ترامپ سر و کار داشته باشد، به عمل بیاورد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان در توئیتی نوشت: "جو بایدن باید وقت زیادی را صرف پاکسازی خرابه به جا مانده از سوی ترامپ کند. این به نفع اروپا است که او موفق شود. ما آماده ارائه حمایت فعال به عنوان مثال از "شبکه دموکراسی های" بایدن که کاملا مناسب "ائتلاف ما برای چندجانبه گرایی" است، هستیم."بایدن قرار است روز ۲۰ ژانویه به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا در خارج از ساختمان کنگره تحلیف به جا آورد.ساختمان کنگره آمریکا روز چهارشنبه گذشته هنگام حمله حامیان ترامپ به کنگره در زمان تشکیل نشست تایید نتایج انتخابات ماه نوامبر صحنه آشوب و اغتشاش شد. ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا عمدتا مقصر تحریک به این اغتشاش که پنج کشته بر جای گذاشته دانسته شده است.311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " آلمان برای کمک به بایدن اعلام آمادگی کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×