روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • روسیه اظهارات آمریکا درباره نقض پیمان منع موشکی توسط روسیه را "دروغ" خواند
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "روسیه اظهارات آمریکا درباره نقض پیمان منع موشکی توسط روسیه را "دروغ" خواند" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "روسیه اظهارات آمریکا درباره نقض پیمان منع موشکی توسط روسیه را "دروغ" خواند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

روسیه اظهارات آمریکا درباره نقض پیمان منع موشکی توسط روسیه را "دروغ" خواند

وزارت امور خارجه روسیه گفت که این ادعای آمریکا مبنی بر اینکه مقدار قابل توجهی اطلاعات به روسیه در مورد نقض پیمان منع موشک های هسته ای میان برد داده حقیقت ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از اسپوتنیک، وزارت امور خارجهٔ روسیه گفت: "آمریکا با رد هر گونه تحول مثبت در مسائل مهم روسیه، تلاش دارد تا توجهات را به نقض پیمان منع گسترش موشکهای هسته ای میان برد توسط روسیه، جلب می کند. این در حالیست که آنها چنین وانمود می کنند که گویا به طرف روسی مقدار زیادی اطلاعات ارائه کردند که نشان از گناهکار بودن ما می دهد، که این حقیقت ندارد".به طور خاص، واشنگتن در این مورد سکوت کرده است که برای پنج سال روسیه به دنبال اطلاعاتی از او در مورد سه موضوع کلیدی بوده، که یک مطالعه جامع از آن می تواند راه را برای بررسی حرفه ای ادعاهای آمریکا باز کند. این یک تعریف روشن از یک موشک مشکوکی است، که راه اندازی آن چه موقع در نظر ایالات متحده، تعهدات فدراسیون روسیه تحت پیمان منع موشک های هسته ای میان برد نقض شده است و ارائه اطلاعاتی عینی که نشان دهد بر اساس آن، این نتیجه گیری گرفته شده است که در طول آزمایشات برد پرواز بیش از حد مجاز بوده است.۴۱۲۳۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " روسیه اظهارات آمریکا درباره نقض پیمان منع موشکی توسط روسیه را "دروغ" خواند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×