روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیشنهاد احترام برومند به تلویزیون" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیشنهاد احترام برومند به تلویزیون" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیشنهاد احترام برومند به تلویزیون

ایسنا نوشت: احترام برومند که این روزها برنامه «رادیو شب» را در شبکه شما اجرا می کند، درباره فضای این روزهای تلویزیون و اینکه اگر پیشنهاد خوبی برای بازی در مجموعه تلویزیونی به او شود آن را رد نمی کند، سخن گفت.

احترام برومند درباره برنامه «رادیو شب» و اجرای آن در شبکه شما توضیح داد: این روزها با همکاری منصور ضابطیان در برنامه «رادیو شب» حضور دارم که برنامه مختص اجرای من روزهای سه شنبه روی آنتن می رود؛ البته این برنامه شنبه تا چهارشنبه پخش می شود.این هنرمند در ادامه در پاسخ به اینکه آیا حوزه اجرا سخت است، گفت: به طور مداوم هر سه شنبه آیتم چند دقیقه ای را به همراه آقای فروتن اجرا می کنیم. این آیتم مرتبط با حوزه اجتماعی و خانوادگی و در واقع مثل قصه است؛ البته آن را روایت نمی کنیم، این آیتم راجع به مسائلی است که در خانواده و به زوج هایی که پا به سن می گذارند و مسائلی که پیدا می کنند می پردازد و ما آن را بازی می کنیم. نویسنده این آیتم خانم شروین نادری است که نوشته هایش بسیار خوب است.برومند در پاسخ به اینکه های پیشنهادی برای بازیگران مجموعه تلویزیونی به او شده است، اظهار کرد: تاکنون در این سریال های تلویزیونی کار نکرده ام اما اگر پیشنهادی بوده در نهایت انجام نشده است. برخی برنامه ها را که در تلویزیون نگاه می کنم برایم امیدوار کننده است، اما برخی برنامه ها هم به نظرم یک سویه و کمی با بی انصافی است؛ به عنوان مثال در رپورتاژهایی که از مردم می گیرند گاهی اوقات این رپورتاژها با واقعیت همخوانی ندارد. پیشنهاد من به تلویزیون راستی و صداقت است اگر نقشی هم پیشنهاد شود و خوشم بیاید حتماً آن را می پذیرم.برومند در پایان با بیان اینکه پیشنهادش به تلویزیون صداقت و راستی است، گفت: اگر برنامه ای را ببینم که صداقت داشته باشد حتماً آن را دنبال خواهم کرد. فکر می کنم تلویزیون باید به مسائل اخلاقی جوانان و همچنین محیط زیست توجه بیشتری داشته باشد.۲۴۱۲۴۳

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پیشنهاد احترام برومند به تلویزیون از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×