روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "2 سال بعد استقلال قهرمان می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "2 سال بعد استقلال قهرمان می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

2 سال بعد استقلال قهرمان می‌شود

خبرورزشی نوشت: مهدی امیرآبادی، بازیکن سابق استقلال تهران ابراز امیدواری کرد کادر محمود فکری بتوانند به زودی برای هواداران این تیم قهرمانی به ارمغان بیاورند.

این روزها بازیکنان قدیمی استقلال درباره وضعیت این تیم، سرمربی جدید و باقی مسائل اظهار نظر می کنند. مهدی امیرآبادی بازیکن اسبق استقلال درباره این تیم گفت: بهترین گزینه محمود فکری بود. هواداران به دنبال بازگشت استراماچونی یا حضور الکس نوری بودند اما وقتی نمی شد که آنها را به تهران آورد پس بین گزینه های ایرانی محمود فکری بهترین گزینه بود.. به نظرم شرایط حال حاضر استقلال اصلا خوب نیست و زمان می برد تا مشکلات به طور کلی حل شود. به نظرم نباید که برای این فصل از استقلال انتظار قهرمانی داشته باشیم. استقلال به هر شکل جزو 4 تیم اول لیگ حضور خواهد داشت اما تیمی که می خواهد قهرمان شود، باید یک دورخیزی مشخصی داشته باشد.»او در ادامه گفت:« از پرداخت باقی مانده مطالبات شیخ دیاباته خوشحالیم اما شنیده ام که ظاهراً قرار نیست میلیچ را برگردانند. باید هر طور شده میلیچ را به تهران بیاورند و پرداخت مطالبات او در اولویت باشد. او یکی از بازیکنان خوب ما در فصل گذشته بوده و باید در کنار او همینطور تمدید قرارداد با علی کریمی را هم در دستور کار قرار بدهند. باید بعضی ها دیگر جایگاه خودشان را رها کنند. چندین سال است در باشگاه حضور داشتید و باید جایگاه خود را رها کنید و فضا را به جوان ترها بدهید. ما چندین سال است که برای آینده استقلال امیدواریم اما امسال امید ما بیشتر است. کادر فعلی استقلال جوان و استقلالی هستند و اگر اجازه بدهند جوانان کار خودشان را استقلال انجام دهند، اگر امسال قهرمان نشویم، قطعا دو سال آینده به موفقیت می رسیم.»256 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " 2 سال بعد استقلال قهرمان می‌شود از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×