روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "داستان ۲ خادم حرم امام رضا(ع) در آخرین قسمت «مکث»" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "داستان ۲ خادم حرم امام رضا(ع) در آخرین قسمت «مکث»" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

داستان ۲ خادم حرم امام رضا(ع) در آخرین قسمت «مکث»

در آخرین قسمت از سری سوم برنامه مکث به روایت تاجر و استاد دانشگاهی که افتخارشان خادمی حرم امام رضا(ع) است، مهمان خانه های شما می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پنجاه وهشتمین و آخرین قسمت از سری سوم برنامه «مکث» شنبه شب حوالی ساعت ١٩ از شبکه دو پخش خواهد شد.در هفته هشتم از فصل جدید این برنامه که ویژه ماه های محرم و صفر تهیه شده سعید شیخ زاده مجری و راوی خواهد بود.در این برنامه شیخ زاده میزبان دو تن از خادمان حرم امام رضا (ع) به نام های حسین فرهی و مهدی حائری حسینی است. فرهی فارغ التحصیل در مقطع دکترا در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه استراسبورگ فرانسه و استاد دانشگاه است و حائری حسینی از تجار بنام و معتبر استان خراسان است و افتخار هر دو ی آن ها خادمی بارگاه حرم امام رضا(ع) است.روایت این دو همکار و دوست را از خاطرات تلخ و شیرین شان در روزها و شب هایی که در حرم امام رضا (ع) خادمی کرده اند امشب در مکث ببینید و بشنوید.۲۴۱۲۴۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " داستان ۲ خادم حرم امام رضا(ع) در آخرین قسمت «مکث» از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×