روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بازی کودکانه؛ اثر تازه بنکسی روی دیوار" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "بازی کودکانه؛ اثر تازه بنکسی روی دیوار" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بازی کودکانه؛ اثر تازه بنکسی روی دیوار

ایسنا نوشت: اثر هنری گرافیتی جدید از بنکسی، هنرمند نامدار و ناشناس آثار هنر خیابانی، روی دیواری در شهر ناتیگهام واقع در انگلستان دیده شد.

به گزارش بی بی سی، اثر هنری جدید بنکسی، روی دیوار یک سالن زیبایی در شهر ناتینگهام واقع در انگلستان نقش بسته است.این اثر هنری، دخترکی را درحال بازی با یک لاستیک دوچرخه نشان می دهد که در کنار یک دوچرخه واقعی که فقط یک لاستیک دارد، قرار دارد.این هنرمند که همواره از صفحه اینستاگرام خود برای تایید اصالت آثارش استفاده می کند، دقایقی پیش با انتشار تصاویری، این اثر هنری جدید را به عنوان یکی از آثار خود معرفی کرد.شورای شهر ناتینگهام برای مراقبت از این اثر از یک پوشش پلاستیکی موقتی استفاده کرده و از مردم شهر خواسته به دلیل محدودیت های ناشی از ویروس کرونا، در محل این اثر هنری تجمع نکنند.این اثر درحالی بر روی دیواری در ناتینگهام نقش بسته که این شهر همچنان بالاترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور را به خود اختصاص داده است و برخی معتقدند این یکی از دلایلی است که بنکسی این شهر را برای خلق جدیدترین اثرش انتخاب کرده است.برخی دیگر از شهروندان این شهر معتقدند این اثر اشاره ای به کارخانه دوچرخه سازی مشهور این شهر است.بنکسی، هنرمند گرافیتی کار مشهوری است که با نقاشی های دیواری و هنر گرافیتی اعتراضی خود، شهرت جهانی دارد، با این حال هنوز هویت اصلی او فاش نشده است. نقاشی های این هنرمند بیشتر به مسائل سیاسی و موضوع هایی مانند گرمای جهانی، جنگ، شنود غیرقانونی و شرایط سخت کاری پرداخته است. تاکنون بارها نقاشی های این هنرمند از روی دیوار جدا و به قیمت های چشمگیر فروخته شده است.۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " بازی کودکانه؛ اثر تازه بنکسی روی دیوار از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×