روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سناتور آمریکایی:حمام خون در آمریکا به راه می‌افتد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "سناتور آمریکایی:حمام خون در آمریکا به راه می‌افتد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سناتور آمریکایی:حمام خون در آمریکا به راه می‌افتد

فارس نوشت: «بن ساس» سناتور جمهوری خواه آمریکا با انتقاد شدید از عملکرد ترامپ و رانده شدن رای دهندگان از حزب جمهوری خواه در نتیجه اقدامات وی، درباره از دست رفتن کرسی های این حزب در سنا و غالب شدن حزب دموکرات هشدار داد.

«بن ساس» سناتور جمهوری خواه هشدار داد عملکرد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا و بیگانگی رای دهندگان با وی می تواند منجر به «حمام خون جمهوری خواهان» در سنای آمریکا در ماه نوامبر (ماه انتخابات) شود.به گزارش وبگاه خبری «هیل» به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز»، وی گفت: اکنون احتمال به راه افتادن حمام خون (حزب) جمهوری خواه در سنا وجود دارد و به همین خاطر هرگز سوار قطار ترامپ نشدم. برای همین موافقت نکردم که در کمیته انتخاب مجدد او باشم و به همین دلیل برای او تبلیغ نمی کنم.او در ادامه شکست ترامپ در انتخابات سوم نوامبر (۱۳ آبان) را محتمل دانست و گفت خطر سونامی آبی (رنگ انتخاباتی حزب دموکرات) آن ها را تهدید می کند.این سناتور که تکلیف کرسی خودش هم در سوم نوامبر تعیین خواهد شد، از سیاست خارجی ترامپ هم انتقاد کرد و گفت او متحدان را رانده و حقوق بشر را نادیده گرفته است.در صوتی که از صحبت های ساس در یک ویدئو کنفرانس به دست وبگاه خبری آمریکایی «واشنگتن اگزمینر» رسیده، او ترامپ را عامل اصلی تمایل جوانان به نامزدهای دموکرات در انتخابات های آینده آمریکا دانسته است.وبگاه هیل همچنین در گزارشی به این موضوع پرداخته که بسیاری از اعضای ارشد حزب جمهوری خواه با پذیرش احتمال پیروزی حزب دموکرات در انتخابات آتی، به دنبال فاصله گرفتن از ترامپ برای حفظ اکثریت خود در سنای آمریکا هستند.310 310

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " سناتور آمریکایی:حمام خون در آمریکا به راه می‌افتد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×