روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "انتشار نخستین آلبوم انیو موریکونه، پس از مرگ او" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "انتشار نخستین آلبوم انیو موریکونه، پس از مرگ او" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

انتشار نخستین آلبوم انیو موریکونه، پس از مرگ او

ایسنا نوشت: نخستین آلبوم پس از مرگ انیو موریکونه، آهنگساز مشهور ایتالیایی که شامل تعدادی از قطعه های شنیده نشده این هنرمند می شود، آماده انتشار شد.

به گزارش ورایتی، چهار ماه پس از درگذشت موریکونه، آهنگساز برنده جایزه اسکار، آلبومی از آثار دهه ۶۰ الی ۸۰ میلادی او که شامل ۷ قطعه شنیده نشده می شود، آماده انتشار شد.این آلبوم با عنوان «morricone segreto» در ششم نوامبر یعنی چند روز پیش از تولد ۹۲ سالگی این هنرمند منتشر خواهد شد.«موریکونه» که ساخت موسیقی بیش از ۵۰۰ اثر سینمایی و تلویزیونی و همچنین ۱۰۰ اثر کلاسیک را بر عهده داشته، پنج بار با فیلم های «روزهای بهشت» (۱۹۷۸)، «مأموریت» (۱۹۸۶)، «تسخیرناپذیران» (۱۹۸۷)، «باگزی» (۱۹۹۱) و «مالنا» (۲۰۰۰) نامزد کسب جایزه اسکار شد و در سال ۲۰۰۷ میلادی نیز جایزه افتخاری آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار را دریافت کرد و در سال ۲۰۱۶ نیز و در سن ۸۷ سالگی برای فیلم «هشت نفرت انگیز» ساخته «کوئنتین تارانتینو» جایزه اسکار موسیقی متن را کسب کرد.۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " انتشار نخستین آلبوم انیو موریکونه، پس از مرگ او از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×