روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "وقتی ام‌باپه گلش را به پسربچه سرطانی تقدیم کرد/عکس" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "وقتی ام‌باپه گلش را به پسربچه سرطانی تقدیم کرد/عکس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

وقتی ام‌باپه گلش را به پسربچه سرطانی تقدیم کرد/عکس

دنیای ورزش تورنتو نوشت: کیلیان ام باپه پس از گلزنی در بازی شب گذشته پاریس مقابل نیم المپیک، گلش را به پسری 8 ساله تقدیم کرد.

شب گذشته در چارچوب هفته هفتم لیگ لوشامپیونه فرانسه، پاریس مقابل نیم المپیک به برتری 4 بر صفر رسید.2 گل از 4 گل سن ژرمن را «کیلیان ام باپه» به ثمر رساند. او که توانست آمار خود را بهبود بخشد و مورد توجه همگان قرار گیرد و با خوشحالی زیبای بعد گلش نیز دوباره سوژه رسانه ها شد. کیلیان ام باپه پس از گلزنی به نیم، پیراهنش را بالا زد و نوشته ای را خطاب به پسربچه 8 ساله ارسال کرد.او در زیر پیراهنش نوشته بود: لوکاس شجاع باش! من کنار تو هستم. لوکاس، پسر بچه 8 ساله طرفدار پاریس است که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند.این پیراهن نیز بلافاصله به دست لوکاس رسید و او نیز نیز عکسی از خود را منتشر کرد.256 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " وقتی ام‌باپه گلش را به پسربچه سرطانی تقدیم کرد/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×