روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • توضیحات خلیل‌زاده در خصوص اتهام ۸۸ هزار دلاری معاون پیشین باشگاه استقلال
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "توضیحات خلیل‌زاده در خصوص اتهام ۸۸ هزار دلاری معاون پیشین باشگاه استقلال" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "توضیحات خلیل‌زاده در خصوص اتهام ۸۸ هزار دلاری معاون پیشین باشگاه استقلال" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

توضیحات خلیل‌زاده در خصوص اتهام ۸۸ هزار دلاری معاون پیشین باشگاه استقلال

تسنیم نوشت: اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اتهامی که یکی از معاونان پیشین باشگاه به او زده بود، توضیحاتی ارائه کرد.

علی خطیر، معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال در صفحه شخصی خودش مدعی شد که 88 هزار پول انتقال سیدمجید حسینی از استقلال به ترابزون اسپور ترکیه در حساب اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره استقلال واریز شده بود و اگر این پول در زمان خودش به آندره آ استراماچونی پرداخت می شد، او قراردادش با استقلال را فسخ نمی کرد.تعداد اندکی از هواداران استقلال که امشب (چهارشنبه) مقابل ساختمان این باشگاه حضور داشتند پس از خروج خلیل زاده از امضای قرارداد با محمود فکری در خصوص بحث مطرح شده در رابطه با 88 هزار یورو سؤالاتی پرسیدند که رئیس هیئت مدیره استقلال در این زمینه گفت: پیش از این توضیح داده بودم. این پول مربوط به استراماچونی نبود و 2 هزار یورو نیز به 88 هزار یورو اضافه کردم و به حساب باشگاه برگرداندم. از باشگاه نیز خواسته ام که اسناد مربوط به این پول را منتشر کنند.بیشتر بخوانید: جدیدترین صحبت های محمود فکری پس از استقلالی شدن253 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " توضیحات خلیل‌زاده در خصوص اتهام ۸۸ هزار دلاری معاون پیشین باشگاه استقلال از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×