روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خلیل زاده: فکری سال ها در استقلال زحمت کشیده است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "خلیل زاده: فکری سال ها در استقلال زحمت کشیده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

خلیل زاده: فکری سال ها در استقلال زحمت کشیده است

فارس نوشت: رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از فرهاد مجیدی و مجید نامجو مطلق تشکر می کنم که زحمات زیادی برای تیم کشیدند.

اسماعیل خلیل زاده بعد از عقد قرارداد محمود فکری با استقلال اظهار داشت: جا دارد از فرهاد مجیدی و مجید نامجو مطلق تشکر کنم که زحمات زیادی برای تیم کشیدند.وی افزود: محمود فکری سالها در استقلال زحمت کشید و جوانی خود را در این باشگاه گذاشت و من برای او و تیمش و کاپیتان تیم آرزوی موفقیت سلامتی و تندرستی می کنم.بیشتر بخوانید: جدیدترین صحبت های محمود فکری پس از استقلالی شدن253 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " خلیل زاده: فکری سال ها در استقلال زحمت کشیده است از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×