روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش قالیباف به حواشی لغو جلسه سران قوا و حضورش در بخش بیماران کرونایی" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "واکنش قالیباف به حواشی لغو جلسه سران قوا و حضورش در بخش بیماران کرونایی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

واکنش قالیباف به حواشی لغو جلسه سران قوا و حضورش در بخش بیماران کرونایی

تسنیم نوشت: رئیس مجلس گفت: بازدید ما از بیمارستان امام، حداقل کاری بود که می توانستیم. ما در نظارت میدانی، همۀ پروتکل ها را رعایت کردیم. فرمانده ستاد کرونا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان حاضر بودند و بر رعایت پروتکل ها نظارت کردند.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه نظام مسائل کرونا که در مجلس برگزار شد، اظهار داشت: یک عقل معاد داریم یک عقل معاش؛ در مبارزه با کرونا پرستاران و پزشکان با عقل معاد مجاهدت کردند نه با عقل معاش. آن چیزی که ما را از جنگ اقتصادی و کرونا بیرون می برد وحدت و صمیمیت و پرهیز از اختلاف است. نباید موضوعاتی جز آنچه را مشکل مردم است، به میان آوریم.رئیس مجلس با بیان اینکه جز حل مشکلات مردم به چیزی فکر نکنیم، تصریح کرد: بازدید ما از بیمارستان امام، حداقل کاری بود که می توانستیم انجام دهیم.قالیباف ادامه داد: ما در نظارت میدانی، همۀ پروتکل ها را رعایت کردیم. فرمانده ستاد کرونا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان حاضر بودند و بر رعایت پروتکل ها نظارت کردند. عقلانیت این است که در میدان حاضر باشیم و لااقل به پرستاران و پزشکان خداقوت بگوییم. اگر کنار مجاهدان خط مقدم نایستیم از مروت و انسانیت به دور است.قالیباف بیان کرد: سی هزار پرستار ما کرونا گرفتند. اینها با عقل معاد کار کردند. برخی از پرستاران از اسفند ماه سال گذشته کارانه نگرفتند و الان در خط مقدم هستند. این روند باید تغییر کند. وقتی سیل کرونا آمد، کادر درمانی ما در مقابل سیل با عقل معاد ایستادند.وی تصریح کرد: سیل کرونا و سیل مشکلات اقتصادی را داریم و باید در مقابل آن بایستیم و از مردم دفاع کنیم. در بیمارستان فرهنگ ایثارگری را دیدم. در بیمارستان امام پرستارانی بودند که از معیشت خود چیزی نمی گفتند ولی نگران تجهیزات درمانی بودند. این همان روحیه دفاع مقدس است. رئیس مجلس ادامه داد: در همۀ نظارت های میدانی حضور در کنار کادر درمان را در دستور کار خواهیم داشت؛ همۀ پروتکل ها را رعایت خواهیم کرد ولی این به معنی نرفتن و کار نکردن نیست. ساختار می توانند جهت دهی کنند ولی باید ظرفیت های مردمی را پای کار بیاوریم.وی با اشاره به اینکه به طورجدی افزایش تخت های بیمارستانی را باید در دستور کار قرار دهیم، گفت: بیمارستان برای انشعاب آب دچار مشکل است. این فقط یک هماهنگی و توجه می خواهد. کرونا باید اولویت اول دولت و مجلس وقوه قضائیه باشد. اگر همه بار را روی دوش کادر درمان بیندازیم قطعا مشکلات حل نخواهد شد. دنبال حال گیری و مچ گیری نیستیم. باید شبانه روزی برای پیگیری مشکلات مردم کار کنیم. رئیس مجلس با اشاره به اینکه دغدغۀ همۀ نمایندگان در تمامی حوزه های انتخابیه مسئله کرونا خواهد بود، گفت: در همۀ سفرها و نظارت های میدانی حضور در کنار کادر درمان را در دستور کار خواهیم داشت.۲۷۲۱۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " واکنش قالیباف به حواشی لغو جلسه سران قوا و حضورش در بخش بیماران کرونایی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×