روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بررسی مشکلات ورزش شهرستان گتوند در الویت وزارت ورزش و جوانان" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "بررسی مشکلات ورزش شهرستان گتوند در الویت وزارت ورزش و جوانان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بررسی مشکلات ورزش شهرستان گتوند در الویت وزارت ورزش و جوانان

حضور دکتر سید مومنی مدیر کل امور مجلس در وزارت ورزش و جوانان و آقای افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان در گتوند.

سفر دکتر سید مومنی و آقای افشین حیدری همراه با سهراب گیلانی صبح امروز مورخ ۱۶ مهر ۱۳۹۹ جهت بررسی و مشاهده مشکلات ورزشی شهرستان گتوند صورت گرفت.این سفر در پی سوال و بازپرسی سهراب گیلانی نماینده مردم در مجلس از وزیر ورزش و جوانان به منظور بازدید مشکلات ، ارائه آن ها به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان انجام شد.جعفرزاده رئیس اداره ورزش و جوانان پس از بازدید دکتر سید مومنی از برخی مشکلات و با ارائه مکتوب این مشکلات به شخص ایشان خواهان پیگیری و رفع آنان شد.48

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " بررسی مشکلات ورزش شهرستان گتوند در الویت وزارت ورزش و جوانان از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×