روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تهیه‌کننده سریال «مختارنامه» در آی‌.سی.یو بستری‌ شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "تهیه‌کننده سریال «مختارنامه» در آی‌.سی.یو بستری‌ شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تهیه‌کننده سریال «مختارنامه» در آی‌.سی.یو بستری‌ شد

تسنیم نوشت: دختر محمود فلاح از وخامت حال پدرش خبر داد و گفت: «پدرم فعلاً در ICU بیمارستان بستری است، از مردم می خواهم در این ایام اربعین برایشان دعا کنند.»

دختر محمود فلاح، تهیه کننده سریال های ماندگار تلویزیون، از بستری شدن پدرش در بخش مراقبت های ویژه خبر داد.او تأکید کرد: «در این شب های عزاداری اربعین حسینی برای پدرم دعا کنید؛ ابتدا پزشکان فکر می کردند او کرونا گرفته اما بعد از آزمایش هایی که شد به دلیل عفونت ریه در بخش مراقبت های ویژه (ICU ) بیمارستان بعثت بستری است. هوشیاری دارد اما حالش خوب نیست و فعلاً باید منتظر بمانیم.»دختر تهیه کننده قدیمی تلویزیون خاطرنشان کرد: «پدرم سال ها برای مخاطبین تلویزیون کارهای ماندگاری را تهیه کنندگی کرد؛ «مختارنامه» کاری است که سال ها از تلویزیون پخش می شود و هیچ وقت کهنه نشد و به این جهت از مردم کشورمان می خواهم تا در این ایام عزاداری برای سلامتی پدرم دعا کنند.»وی عنوان کرد: «او همیشه عاشق اهل بیت بود و با جان و دل در این مسیر قدم برمی داشت. امیدوارم با دعای مردم عزیز کشورم، پدرم هرچه زودتر بهبودی اش را به دست آورد.»محمود فلاح تاکنون تهیه کنندگی سریال هایی همچون «خوش رکاب»، «تفنگ سرپر»، «خوش غیرت»، «وارث» و ... را برعهده داشته است. ۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " تهیه‌کننده سریال «مختارنامه» در آی‌.سی.یو بستری‌ شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×