روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سرانه آموزشی البرز فاجعه‌بار ؛ سرانه درمانی فردیس اسف‌بار است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "سرانه آموزشی البرز فاجعه‌بار ؛ سرانه درمانی فردیس اسف‌بار است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سرانه آموزشی البرز فاجعه‌بار ؛ سرانه درمانی فردیس اسف‌بار است

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی از فردیس به عنوان شهری با پایین ترین سرانه درمانی و آموزشی در کل کشور یاد کرد و آن را نشانه کم‎کاری و ضعف مسئولان و مدیران شهری و استانی دانست.

به گزارش خبرآنلاین از البرز : «علیرضا عباسی» در حاشیه صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به کمبود سرانه های آموزشی، درمانی و ورزشی استان البرز به ویژه شهرستان فردیس، تصریح کرد: البرز در حوزه بهداشت و درمان رتبه ۲۶ کشوری را دارد که وضعیت مطلوبی نیست.نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا افزود: سرانه تخت بیمارستانی در استانها برای هر ۱۰ هزار نفر، یک تخت است که فردیس کمترین سرانه را در استان دارد.عباسی همچنین سرانه آموزشی در البرز را یکی از فاجعه بار ترین سرانه های آموزشی در کل کشور قلمداد کرد و گفت: در زمینه سرانه ورزشی نیز البرز در وضعیت خوبی به سر نمی برد.وی رفع مشکلات مردم را نیازمند همکاری و هم افزایی مسئولان دانست و افزود: پایین بودن شاخص سرانه ها در استان نشانه کم کاری ما مسئولان است. ما باید علاوه بر آنکه صدای این مردم باشیم، با هم افزایی مشکلات آنان را نیز مرتفع کنیم.نماینده منتخب مردم البرز در مجلس شورای اسلامی که در جمع اعضای شورای شهر فردیس سخن می گفت، ضمن تاکید بر اتخاذ تصمیمات شورایی بر اساس مبانی اسلامی و شفافیت اظهار داشت: با پرهیز از تضاد منافع، دقت در انتخابات و انتصابات، توجه به حقوق عامه و شفافیت در اعلام تصمیمات می توان گام های موثرتری در مدیریت شهر و کشور برداشت. عباسی با انتقاد از فرآیند انتخاب و انتصاب چند شهردار در یک دوره ۴ ساله شورای شهر فردیس گفت: تنها با شعار شفافیت نمی توان عملکرد شفاف و روشنی به شهروندان ارائه داد. وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری نقل به مضمون گفت: مردم به نظام علاقه مند هستند ولی از عملکرد مسئولان نظام گلایه مند هستند. لذا، باید به رفع این ایرادات پرداخت و در جهت افزایش اعتماد عمومی اهتمام ورزید. وی میزان مشارکت۳ درصدی مردم کرج در مرحله دوم انتخابات را نیز به عنوان آسیبی تلقی کرد که نیاز به تحلیل و بررسی دارد. علیرضا عباسی با اشاره به اجرای برخی پروژه ها با ارزیابی دقیق علمی و اعتباری اما بدون پیوست دقیق زیست محیطی گفت: در وضع قوانین در مجلس و یا تصویب مصوبات در شورا باید نفع عامه مردم در نظر گرفته شود نه منافع شخصی و گروهی زودگذر.نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی از مردم به عنوان بهترین داور برای قضاوت در عملکرد مسئولان نام برد و اظهار داشت: گرچه اقدامات نمایندگان مردم نباید بر اساس ریل گذاری برای استمرار حضور در دور بعدی مجلس یا شورا باشد، اما اولویت قرار دادن منفعت عامه مردم در عملکرد نمایندگان تنها جواز حضور آنان در دور بعدی مجلس یا شورا خواهد بود.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " سرانه آموزشی البرز فاجعه‌بار ؛ سرانه درمانی فردیس اسف‌بار است از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×