روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سخنگوی وزارت خارجه: عملتان را با حرفتان یکی کنید" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "سخنگوی وزارت خارجه: عملتان را با حرفتان یکی کنید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سخنگوی وزارت خارجه: عملتان را با حرفتان یکی کنید

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی نوشت که ایالات متحده همچنان به تکرار پیشنهادهای پوچ و توخالی برای «کمک» ادامه می دهد.

به گزارش خبرآنلاین، در توئیت سعید خطیب زاده آمده است:ایالات متحده همچنان به تکرار پیشنهادهای پوچ و توخالی برای «کمک» ادامه می دهد.یک پیشنهاد: عملتان را با حرفتان یکی کنید. از مسدود کردن حق مردم ایران برای استفاده از پول خودشان که در کره جنوبی، عراق و ژاپن بلوکه شده دست بردارید تا در میانه این همه گیری کرونا برای خرید غذا و دارو استفاده شود.موضوع ساده است. از «اوفک» (دفتر کنترل دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا) بخواهید به کره جنوبی اجازه دهد که پول ما را به کانال سوییس منتقل کند.311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " سخنگوی وزارت خارجه: عملتان را با حرفتان یکی کنید از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×