روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ توئیتری شمخانی به ترامپ با هشتگ انتقام سخت" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پاسخ توئیتری شمخانی به ترامپ با هشتگ انتقام سخت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پاسخ توئیتری شمخانی به ترامپ با هشتگ انتقام سخت

دبیر شورای عالی امنیت ملی در کنایه ای به ادعای اخیر ترامپ پاسخ گفت و تاکید کرد، قطعا آمرین و عاملینی که دستشان به خون فرزندان ایران آغشته است روانه قبرستان می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی نوشت: هفته دفاع مقدس تاریخی مستند از اراده نسل شهید قاسم سلیمانی برای تنبیه دیکتاتورهای متوهمی است که تصور می کنند ۱۰۰۰ برابر قدرتمندتر از ایران هستند. قطعا آمرین و عاملینی که دستشان به خون فرزندان ایران آغشته است مانند صدام روانه قبرستان می شوند.او این توئیت را با هشتگ انتقام سخت منتشر کرده است.ترامپ اخیرا با تهدید ایران گفته بود: هر حمله ای توسط ایران، به هر شکلی علیه آمریکا با حمله ای ۱۰۰۰ برابر بزرگ تر پاسخ داده خواهد شد. ۲۷۲۱۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پاسخ توئیتری شمخانی به ترامپ با هشتگ انتقام سخت از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×