روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "شهردار و ۱۳ کارمند شهرداری بندرگز دستگیر شدند" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "شهردار و ۱۳ کارمند شهرداری بندرگز دستگیر شدند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شهردار و ۱۳ کارمند شهرداری بندرگز دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: در پرونده فساد شهرداری بندرگز، شهردار این شهر به همراه ۱۳ تن از کارکنان این شهرداری متهم هستند.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : هادی هاشمیان اظهار داشت: در پروند فساد شهرداری بندرگز، شهردار این شهر به همراه ۱۳ تن از کارکنان این شهرداری متهم هستند.وی افزود: شهردار بندرگز برای تحقیقات بیشتر فعلاً با صدور قرار تأمین کیفری ، بازداشت است و بقیه متهمان این پرونده نیز تفهیم اتهام شده اند و با صدور قرار متناسب با نوع اتهام ، فعلاً آزاد هستند .هاشمیان ادامه داد: پرونده شهردار بندرگز و کارکنان این شهرداری به اتهام اختلاس، تبانی در معاملات دولتی و تدلیس در حال رسیدگی است.رئیس کل دادگستری استان گلستان ادامه داد: میزان اختلاس و حجم تخلفات پس از بررسی های بیشتر و ارجاع پرونده به هیئت های کارشناسی رسانه ای خواهد شد.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " شهردار و ۱۳ کارمند شهرداری بندرگز دستگیر شدند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×