روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "نمازجمعه ۲۸ شهریور تنها در ۳ شهر استان گلستان اقامه نمی‌شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "نمازجمعه ۲۸ شهریور تنها در ۳ شهر استان گلستان اقامه نمی‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نمازجمعه ۲۸ شهریور تنها در ۳ شهر استان گلستان اقامه نمی‌شود

شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گلستان اعلام کرد نمازجمعه ۲۸ شهریور ماه در همه شهرهای استان گلستان به جز ۳ نقطه استان اقامه می شود.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گلستان، در اطلاعیه ای اعلام کرد نماز جمعه این هفته ۲۸ شهریور ماه فقط در ۳ شهر استان اقامه نمی شود و در دیگر شهرها برپا خواهد شد.براساس این اطلاعیه بنابر آخرین اعلام وضعیت استان از سوی دانشگاه علوم پزشکی و موافقت استاندار نماز جمعه این هفته تنها در شهرهای بندرگز، رامیان و کردکوی اقامه نخواهد شد.در این اطلاعیه تأکید شده که در ادامه همکاری و هماهنگی با ستاد مقابله با کرونا، مراسم عبادی- سیاسی نماز جمعه در مرکز و سایر مناطق استان گلستان اقامه می شود.همچنین از نمازگزاران خواسته شده تا همه پروتکل های بهداشتی را با دقت و به طور کامل رعایت کنند، ماسک بزنند و فاصله گذاری فیزیکی را هم رعایت کنند.علاوه براین نمازگزاران باید وسایل شخصی مانند مهر، جانماز و بانوان هم چادر نماز با خود به همراه داشته باشند.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " نمازجمعه ۲۸ شهریور تنها در ۳ شهر استان گلستان اقامه نمی‌شود از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×