روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بانک ها وجوه نقد مشتریان را دریافت کنند" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "بانک ها وجوه نقد مشتریان را دریافت کنند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بانک ها وجوه نقد مشتریان را دریافت کنند

تمام بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی بایستی با ایجاد باجه مخصوص و رعایت کامل ملاحظات بهداشتی و مراقبتی در شعب نسبت به دریافت وجوه نقد مشتریان و مراجعه کنندگان اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از بانک مرکزی، تمام بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی بایستی با ایجاد باجه مخصوص و رعایت کامل ملاحظات بهداشتی و مراقبتی در شعب نسبت به دریافت وجوه نقد مشتریان و مراجعه کنندگان اقدام کنند.بر اساس این گزارش این بانک پیرو بخشنامه های قبلی در خصوص ضرورت انجام عملیات نقدی در شعب بانک ها در دوران شیوع ویروس کرونا، در بخشنامه ای تاکید کرد؛ تمام بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی ملزم به دریافت وجوه نقد مشتریان و مراجعه کنندگان می باشند و این امر می بایست با ایجاد یک باجه مخصوص و رعایت کامل ملاحظات بهداشتی و مراقبتی در شعب به انجام برسد.223227

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " بانک ها وجوه نقد مشتریان را دریافت کنند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×