روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "شش شهر خوزستان قرمز شد/ کاهش سن ابتلا و افزایش شدت کرونا" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "شش شهر خوزستان قرمز شد/ کاهش سن ابتلا و افزایش شدت کرونا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شش شهر خوزستان قرمز شد/ کاهش سن ابتلا و افزایش شدت کرونا

ایسنا نوشت: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به افزایش تعداد شهرهای قرمز استان به شش شهر، از قرار گرفتن اهواز و شوشتر در وضعیت قرمز کرونا خبر داد.

دکتر فرهاد ابول نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی و ساده انگاری برخی افراد، شاهد افزایش مبتلایان و بستری کرونا در خوزستان هستیم. طبق آخرین بررسی ها، شهرهای اهواز و شوشتر، نیز در وضعیت قرمز قرار گرفتند.وی افزود: متاسفانه در چند روز گذشته تعداد مبتلایان به کرونا در خوزستان افزایش پیدا کرده است و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی پیش بینی می شود که تعداد مبتلایان، افراد بستری و فوتی های این بیماری افزایش یابد.سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هم اکنون شهرهای اهواز، آبادان، شوشتر، بهبهان، امیدیه و آغاجاری در وضعیت قرمز این بیماری قرار دارند.ابول نژادیان تصریح کرد: اخیراً افراد بیشتری درگیر این بیماری شده اند که علائمی شدیدتر از مبتلایان قبلی دارند و سن ابتلا نیز به شدت کاهش پیدا کرده است؛ نوجوانان، جوانان و میانسالان نیز درگیر این بیماری شده اند.وی ادامه داد: در روزهای گذشته بارها هشدار داده شده بود که وضعیت استان خوزستان بسیار شکننده است اما متاسفانه هر روز شاهد کمتر شدن رعایت پروتکل های بهداشتی بودیم.سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مردم علاوه بر رعایت پروتکل های بهداشتی، از هر گونه حضور در آیین ها و تجمعات، بازارچه های غیر رسمی و... به شدت پرهیز کنند، دست های خود را به صورت مرتب با آب و صابون بشویند و هنگام خروج از منزل حتما از ماسک استفاده کنند.۲۳۴۷۲۳۲

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " شش شهر خوزستان قرمز شد/ کاهش سن ابتلا و افزایش شدت کرونا از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×