روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اخبار روز دنیا منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "روسیه: هیچ کس عملا با تلاش‌های مضحک آمریکا علیه ایران همراه نیست" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع world news-اخبار روز دنیا منتشر گردید.خبر باعنوان "روسیه: هیچ کس عملا با تلاش‌های مضحک آمریکا علیه ایران همراه نیست" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

روسیه: هیچ کس عملا با تلاش‌های مضحک آمریکا علیه ایران همراه نیست

نماینده روسیه در سازمانهای بین المللی در وین، فضای شورای حکام آژانس هنگام بررسی گزارش راستی آزمایی در ایران را مثبت اعلام کرد و افزود هیچ طرفی عملاً با تلاش های مضحک آمریکا همراه نیست.

به گزارش خبرآنلاین، «میخائیل اولیانوف» در توییتی در این باره نوشت: شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی بررسی گزارش راستی آزمایی در ایران را با توجه به قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل آغاز کرده است. لحن مثبت است. اتحادیه اروپا حتی قاطع تر حمایت از توافق هسته ای را اعلام کرده است. تروئیکای اروپایی موضع منفی خود درباره اسنپ بک را تکرار کرد. مذاکرات ادامه دارد.او در توییتی دیگر درباره ۴ نکته اصلی مباحث شورای حکام در خصوص راستی آزمایی در ایران، نوشت: پشتیبانی از آژانس؛ حمایت از توافق هسته ای که باید حفظ شود؛ ضرورت بازگشت ایران به اجرای کامل (تعهدات)؛ تاسف به دلیل موضع آمریکا.دیپلمات روس در توییتی دیگر فضای شورای حکام در ارتباط با تلاش آمریکا برای بازگرداندن تحریم های سازمان ملل علیه ایران را اینطور توصیف کرد: مباحث در شورای حکام تایید می کند که عملاً هیچ کس تلاش های مضحک آمریکا برای نشان دادن خود به عنوان یک مشارکت کننده خودخوانده برجام را جدی نمی گیرد. واشنگتن سال ۲۰۱۸، زمانی که از توافق هسته ای خارج شد، خود را از این جایگاه محروم کرد.پیش از این مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه ای خطاب به رئیس شورای حکام ابراز امیدواری کرد توافق ایران و آژانس به تقویت اعتماد دوجانبه منتهی شود.311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه world news-اخبار روز دنیا، نشر خبر " روسیه: هیچ کس عملا با تلاش‌های مضحک آمریکا علیه ایران همراه نیست از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×