روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه هشتگرد- طالقان" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه هشتگرد- طالقان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه هشتگرد- طالقان

استاندار البرز در بازدید از روند پیشرفت پروژه راه هشتگرد-طالقان که روز چهارشنبه صورت گرفت، از پیشرفت ۵۰ درصدی این پروژه طی دو سال اخیر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز : «عزیزاله شهبازی» با اشاره به اینکه این پروژه ملی برای البرز بسیار حائز اهمیت است، افزود: سالیان متمادی است که عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده است در حالی که در ابتدا جاده دسترسی روستایی داشت.وی با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه ۴۵ دقیقه از مسیر هشتگرد به طالقان کم می شود، ادامه داد: شهرستان طالقان می تواند مقصد و هدف گردشگری باشد و نیازمند ارتقا زیرساخت های دسترسی است.شهبازی گفت: در سال ۹۷ و ۹۸ این پروژه در زمره پروژه های ملی قرار گرفت. از این رو از طریق اعتبارات ملی حمایت می شود و طی ۲ سال اخیر حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.استاندار البرز اضافه کرد: از آخرین بازدید که یک ماه پیش صورت گرفت، حدود ۴ کیلومتر از راه آسفالت شد. کنارگذر تونل بیش از ۶۰ درصد پیشرفت داشته و زیرسازی و ابنیه در آن در حال انجام است.نماینده عالی دولت در استان البرز روند پیشرفت پروژه را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: با توجه به مطالبات مردم انتظار می رود که دست اندرکاران ساخت این پروژه به تکمیل آن سرعت بخشند.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه هشتگرد- طالقان از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×