روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تجمع مسلح عشایر برای مقابله با کودتای آمریکا" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "تجمع مسلح عشایر برای مقابله با کودتای آمریکا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تجمع مسلح عشایر برای مقابله با کودتای آمریکا

فارس نوشت: عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق با برگزاری تجمعی به آمریکا در خصوص هرگونه ماجراجویی در خاک عراق هشدار دادند.

عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق روز پنجشنبه در تجمعی در خصوص هرگونه اقدام کودتاگونه در عراق یا تحمیل اراده سیاسی آمریکا در عراق هشدار دادند.به نوشته وبگاه المعلومه، عشایر در تجمع خود تأکید کردند که هرگونه اقدام «احمقانه» از سوی آمریکا موجب تقابل بدون محدودیت با این کشور و تمامی حامیان آمریکا در عراق خواهد شد.«صباح البدر» رئیس عشایر «البوصالح» در این خصوص گفت که این قبیله آمادگی کامل برای دفاع از «کرامت وطن» و «مقدسات» و «حیثیت» عراق را در تمامی مناطق این کشور دارد.او تأکید کرد: «نیروهای آمریکایی میزان و شدت قدرت عشایر را می دانند. ما فرزندان انقلاب "عشیرین" و فرزندان فتوای مرجعیت عالیقدر هستیم و اشغالگران و به متجاوزین طعم تلخ ذلت و خواری را می چشانیم.»او در ادامه با تمجید از مقاومت عراق، خواستار آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه اقدام تجاوزگرانه به خاک عراق شد.این تجمع پس از آن صورت می گیرد که امروز «محمد البلداوی» از نمایندگان فراکسیون الصادقون عراق اعلام کرد که بر اساس شواهد، آمریکا طرح کودتایی در عراق دارد که قصد دارد آن را از طریق فعال کردن عناصر داعش در سه استان عراق انجام دهد.در همین حال حزب الله عراق نیز از برگزاری مانور گسترده با سلاح های پیشرفته برای مقابله با هرگونه رخداد امنیتی خبر داد.310 310

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " تجمع مسلح عشایر برای مقابله با کودتای آمریکا از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×