روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می کند" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می کند

فارس نوشت: حزب الله عراق اعلام کرد که برای مواجهه با هرگونه رخداد امنیتی احتمالی، تصمیم به برگزاری رزمایش گسترده گرفته است.

حزب الله عراق اعلام کرد که به همراه گروه «سرایا الدفاع الشعبی» تصمیم به برگزاری رزمایش «صید کلاغ ها» با مهمات جنگی گرفته است.به نوشته المیادین، در بیانیه حزب الله عراق آمده است که هزاران تن از نیروهای این گروه مقاومت در این تمرین نظامی با سلاح های پیشرفته شرکت خواهند کرد.طبق این اطلاعیه، در این رزمایش نظامی چهار سناریوی مختلف از جمله هلی برن هوایی و مقابله در زمین تمرین خواهد شد. همچنین شرکت کنندگان در این رزمایش قرار است جنگ در باغ ها و جنگ شهری را تمرین کنند.حزب الله عراق در ادامه در خصوص هرگونه «اقدام خصمانه» از سوی دشمنان هشدار داد.اعلام برگزاری این مانور پس از آن صورت می گیرد که امروز «محمد البلداوی» از نمایندگان فراکسیون الصادقون عراق اعلام کرد که بر اساس شواهد، آمریکا طرح کودتایی در عراق دارد که قصد دارد آن را از طریق فعال کردن عناصر داعش در سه استان عراق انجام دهد.امروز نیز عشایر استان «ذی قار» در جنوب عراق در تجمعی از هرگونه طرح کودتا گونه یا تلاش برای تحمیل خواسته های سیاسی از سوی آمریکا هشدار داده و تأکید کردند که آماده رویارویی شدید با آمریکا و هواداران این کشور در عراق هستند.310 310

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می کند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×