روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ارتش سوریه رسما آزادی حماه و جنوب ادلب را اعلام کرد" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ارتش سوریه رسما آزادی حماه و جنوب ادلب را اعلام کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ارتش سوریه رسما آزادی حماه و جنوب ادلب را اعلام کرد

فارس نوشت: ارتش سوریه اعلام کرد که شمال استان حماه و جنوب استان ادلب از وجود «تروریسم» پاکسازی شده و عملیات پاکسازی مناطق آلوده به بمب و مین جهت بازگشت اهالی منطقه ادامه دارد.

فرماندهی کل ارتش سوریه در بیانیه ای آزادسازی و پادکسازی مناطق شمال استان حماه و جنوب استان ادلب را تأیید کرد.به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در این بیانیه گفت که نیروهای مسلح این کشور با «اراده بزرگ و اعتماد به نفس کامل» توانستند با پیشروی میدانی در شمال حماه و جنوب ادلب، گروه های تروریستی مسلح را که در این مناطق مستقر بودند، درهم بکوبند.ارتش سوریه تأکید کرد که تروریست های مسلح در این منطقه متحمل خسارت های زیادی از نظر نیرو و تجهیزات نظامی شده اند و بعد از «حملات گسترده» طی روزهای گذشته، شهرک ها و رستاهای زیر از وجود تروریست ها پاکسازی شده است: «خان شیخون»، «مورک»، «اللطامنة»، «تلة الصیاد»، «انبارهای وادی العنز»، «وادی العسل»، «کفر زیتا»، «لطمین»، «معرک کبة»، «لحایا غربیة»، «لحایا شرقیة»، «تل فاس»، «تل لطمین»، «وادی حسمین» «وادی قسمین کعب».مناطقی که اخیرا در شمال حماه و جنوب ادلب آزاده شده استارتش سوریه در این بیانیه تأکید کرده که پیشروی ها همچنان ادامه دارد و تروریست ها توانایی ایستادگی در برابر ارتش را ندارد. در بیانیه ارتش آمده است که مناطق نام برده شده به کلی از از تروریست ها پاکسازی شده و پاکسازی این مناطق از بمب ها و مین های برجای مانده از تروریست ها به منظور بازگشت اهالی منطقه ادامه خواهد داشت.310 310

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ارتش سوریه رسما آزادی حماه و جنوب ادلب را اعلام کرد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×