روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "۲۴۰ کیلو تریاک زیر بار هنداونه در ورامین" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "۲۴۰ کیلو تریاک زیر بار هنداونه در ورامین" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۲۴۰ کیلو تریاک زیر بار هنداونه در ورامین

ایسنا نوشت: ۲ فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف محموله ۲۴۰ کیلو گرمی تریاک از خودرو تریلی و دستگیری یک قاچاقچی در ورامین خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری با اعلام این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر، توسط راننده یک خودرو تریلی دانگ فانگ از مرزهای شرقی کشور با پوشش بار هندوانه، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق استان تهران قرار گرفت.وی افزود: پس از مشخص شدن مسیر تردد محموله مواد افیونی، مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده و نیز تحقیقات نامحسوس موفق شدند خودرو مزبور را در محدوده محور چرمشهر ورامین شناسایی و طی یک عملیات پلیسی آن را متوقف کنند.سردار ناظری ادامه داد: مأموران در بازرسی از خودرو که حامل چندین تن هندوانه بود، ۲۴۰ کیلو گرم تریاک را که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف کردند.فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: در این عملیات یک متهم دستگیر و همراه با پرونده تحویل مراجع قضائی شد.۲۳۵۲۳۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ۲۴۰ کیلو تریاک زیر بار هنداونه در ورامین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×