روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیام انصارالله پس از حمله با موشک های بالستیک به فرودگاه عربستان" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیام انصارالله پس از حمله با موشک های بالستیک به فرودگاه عربستان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیام انصارالله پس از حمله با موشک های بالستیک به فرودگاه عربستان

ایسنا نوشت: انصارالله یمن تأکید کرد که تداوم محاصره این کشور توسط ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان و امارات، فرودگاه های آنها را در تیررس نیروهای یمنی قرار می دهد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، محمد عبدالسلام، سخنگو و رئیس هیئت مذاکره کننده جنبش انصارالله یمن پس از هدف قرار دادن فرودگاه أبهای عربستان در پیامی برای مقامات ریاض و ابوظبی تأکید کرد که تداوم محاصره یمن توسط ائتلاف متجاوز عربی فرودگاه های آنها را در تیررس نیروهای یمن قرار می دهد.وی افزود: بسته بودن فرودگاه صنعا برای پنجمین سال متوالی و رد حل و فصل سیاسی و گزینه مسالمت آمیز این موضوع را ضروری می کند که ملت یمن از خودشان دفاع کنند.عبدالسلام خاطرنشان کرد: باید به کشورهای متجاوز فهماند که فرودگاه هایشان در تیررس اهداف ما قرار دارند و بستن و تخریب کامل آنها نزدیکترین راه برای از بین بردن محاصره فرودگاه صنعا است.شبکه المسیره اعلام کرد، صبح امروز (چهارشنبه) گروه انصارالله حمله ای با موشک بالستیک به فرودگاه أبها در جنوب عربستان انجام داده است. یگان موشکی همچنین سه موشک به تجمعات ائتلاف سعودی در جبهه عسیر شلیک کرد.310 310

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پیام انصارالله پس از حمله با موشک های بالستیک به فرودگاه عربستان از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×