روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "هلگا اشمید هم به ایران سفر می‌کند" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "هلگا اشمید هم به ایران سفر می‌کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

هلگا اشمید هم به ایران سفر می‌کند

ایسنا نوشت: معاون سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پی تنش های اخیر ایجاد شده در منطقه امروز عازم خاورمیانه می شود و به ایران نیز خواهد آمد.

پایگاه اینترنتی سرویس روابط خارجی اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: هلگا اشمید، معاون سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوازدهم ژوئن، سفری رسمی به کشورهای حوزه خلیج فارس خواهد داشت که در این سفر به ترتیب به امارات متحده عربی، عمان، قطر و ایران خواهد رفت.همچنین در این بیانیه آمده است که این سفر در برابر تنش های همه گیر در منطقه انجام می شود و فرصتی برای تاکید بر درخواست اتحادیه اروپا برای کاهش تنش های منطقه، پیدا کردن راهکارهایی برای کاهش دامنه تنش ها و توسعه گفتمان خواهد بود.سرویس روابط خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرده است: به عنوان بخشی از تلاش های اتحادیه اروپا برای بالا بردن ثبات منطقه، این سفر بر مذاکره برای حفظ توافق هسته ای ایران نیز معطوف خواهد بود که [این توافق] هنوز هم رکنی مهم در ساختار عدم اشاعه تسلیحات هسته ای و ستونی مهم برای امنیت جهانی و منطقه ای به شمار می رود.در این بیانیه آمده است: این سفر فرصتی برای مذاکره درباره روابط دوجانبه و همچنین موضوعات دیگری در منطقه که اهمیت مشترکی دارند، خواهد بود.310311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " هلگا اشمید هم به ایران سفر می‌کند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×