روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پانته‌آ بهرام تمرین «مادر» را ترک کرد، رویا میرعلمی جایگزین او شد" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پانته‌آ بهرام تمرین «مادر» را ترک کرد، رویا میرعلمی جایگزین او شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پانته‌آ بهرام تمرین «مادر» را ترک کرد، رویا میرعلمی جایگزین او شد

رویا میرعلمی جایگزین پانته آ بهرام در نمایش «مادر» به کارگردانی علی احمدی شد، علت این اتفاق ناهماهنگی بهرام با گروه اجرایی نمایش و همچنین ترک تمرین عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از حدود دو ماه تمرین، به دلیل هماهنگ نشدن پانته آ بهرام، بازیگر نقش اصلی نمایش «مادر» با گروه اجرایی و ترک تمرین، رویا میرعلمی نمایش «مادر» را همراهی خواهد کرد.گروه اجرایی اعلام می کند که با توجه به تعهدی که نسبت به اجرا در بازه زمانی مشخص (۳۱ خرداد تا ۳۱ تیر) به تماشاخانه ایرانشهر دارد و همچنین به احترام مخاطبانی که بلیت تهیه نموده اند، رویا میرعلمی، در ادامه مسیر نمایش، «مادر» را همراهی خواهند کرد.نمایش «مادر» نوشته فلوریان زلر با طراحی و کارگردانی علی احمدی، با ترجمه تینوش نظم جو و تهیه کنندگی خسرو احمدی از ۳۱ خرداد با تغییر بازیگر روی صحنه خواهد رفت .۵۷۲۴۳

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پانته‌آ بهرام تمرین «مادر» را ترک کرد، رویا میرعلمی جایگزین او شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×