روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مشکل صدور کارت هوشمندملی حل می‌شود/۵ میلیون نفر در صف دریافت کارت" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "مشکل صدور کارت هوشمندملی حل می‌شود/۵ میلیون نفر در صف دریافت کارت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مشکل صدور کارت هوشمندملی حل می‌شود/۵ میلیون نفر در صف دریافت کارت

مهر نوشت: معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه مشکل صدور کارتهای هوشمند ملی از سوی چاپخانه دولتی در حال برطرف شدن است ، گفت: کارتهای هوشمند درحال تراشه گذاری هستند.

سیف الله ابوترابی گفت: صدور کارت های هوشمند ملی بعد از تحریم های صورت گرفته با مشکل مواجه شده بود و تصمیم گرفته شد از توان و دانش متخصصین داخلی استفاده شود.او گفت: بر اساس صحبت هایی که با چاپخانه داشتیم مشکل صدور کارت های هوشمند ملی در حال رفع شدن است و این کارت ها در مرحله تراشه گذاری هستند.معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال تاکید کرد: در حال حاضر ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۵ میلیون نفر از افرادی که سال گذشته ثبت نام و اقدامات اولیه برای دریافت کارت هوشمند ملی را در دفاتر پیشخوان دولت انجام داده اند در انتظار صدور کارت های هوشمند خود هستند که با تمام شدن مرحله صدور کارت ها، به مرور متقاضیان کارت های خود را دریافت خواهند کرد.ابوترابی گفت: صدور و ارائه کارت های هوشمند به ظرفیت چاپخانه بستگی دارد که باید این رقم از سوی آنها اعلام شود. ۴۲۴۲

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " مشکل صدور کارت هوشمندملی حل می‌شود/۵ میلیون نفر در صف دریافت کارت از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون