روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ایران به نشستی با حضور عربستان می رود" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "ایران به نشستی با حضور عربستان می رود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ایران به نشستی با حضور عربستان می رود

ایسنا نوشت: ریاست پارلمان عراق اعلام کرد که نشست سران پارلمان های همسایه با حضور عربستان، ایران، سوریه، ترکیه، اردن و کویت به زودی در بغداد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری الاخباریه، دفتر ریاست پارلمان عراق در بیانیه ای اعلام کرد: با دعوت محمد الحلبوسی، رئیس پارلمان عراق نشست سران پارلمان های کشورهای همسایه (۱+۶) با مشارکت عربستان، ایران، سوریه، ترکیه، اردن و کویت برگزار می شود.در این بیانیه آمده است: این نشست در تاریخ ۲۰ آوریل به ریاست محمد الحلبوسی، رئیس پارلمان عراق و با شعر" عراق؛ ثبات و پیشرفت" در بغداد برگزار می شود.310310

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ایران به نشستی با حضور عربستان می رود از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون