روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مشغله عجیب آسانژ هنگام اقامت در سفارت اکوادور در لندن" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "مشغله عجیب آسانژ هنگام اقامت در سفارت اکوادور در لندن" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مشغله عجیب آسانژ هنگام اقامت در سفارت اکوادور در لندن

ایلنا به نقل از رویترز نوشت: رییس جمهوری اکوادور مدعی شد بنیان گذار وب سایت افشاگر ویکی لیکس از سفارت این کشور در لندن برای جاسوسی استفاده می کرده است.

«لنین مورنو» رییس جمهوری اکوادور امروز-دوشنبه- مدعی شد «جولیان آسانژ» بنیان گذار وب سایت افشاگر ویکی لیکس از سفارت این کشور در لندن به عنوان مرکز جاسوسی و جمع آوری داده استفاده می کرده است.آسانژ پس از هفت سال حضور در سفارت اکوادور در لندن، سرانجام هفته گذشته توسط پلیس بریتانیا بازداشت و به زندان منتقل شد.وی از سوی پلیس سوئد به اتهام تجاوز به یک زن تحت تعقیب قرار دارد که هواداران و وکلای آسانژ معتقدند این اتهام از سوی قدرت های غربی علیه وی ایجاد شده و حقیقت ندارد. ایالات متحده نیز به شدت به دنبال استرداد آسانژ است تا او را به اتهام انتشار اسناد محرمانه محاکمه کند.۴۱۲۳۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " مشغله عجیب آسانژ هنگام اقامت در سفارت اکوادور در لندن از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون